درباره درسا

آنچه که پیشرفت و توسعه کشور را قوام می بخشد، تلاش و کوشش تمام افراد جامعه به خصوص جوانان با انگیزه و متعهد کشور می ‌باشد. بر این اساس، مهندسین متخصص شرکت درسا آریا راد بر حضور فعال در گستره صنعت و تکنولوژی مــیهن اسلامی کمر هـمت بــستـه‌ و با جذب نیروهای متخصص و مجرب در زمینه‌های مختلف و با انگیزه خدمت به مملکت آماده فعالیت در این مرز و بوم هستند. لذا ضمن ارج نهادن به نظرات و پیشنهادات سازمان‌ها و نهاد ها، درسا مفتخر است که تا امروز در عرصه رقابت در بسیاری از پروژه‌های عمرانی میهن عزیزمان فعالیت داشته و توانسته نامی درخشان در بسیاری از دستگاه‌های اجرائی و مهندسین مشاور از خود بر جای بگذارد.

با رشد و فراگیر شدن استفاده از این درب ها شرکت درسا آریا راد با انجام مطالعات و بررسی های مختلف و بهره گیری از اطلاعات و تجربیات فناوری موجود در صنعت درب های اتوماتیک در جهان نسبت به انتخاب و ارائه محصولات خود از کمپانی های WISER ساخت کشور سوئد و ORYXER با تکنولوژی سوئیس اقدام نموده است که در نوع خود جزء بهترین و باکیفیت ترین و شناخته شده ترین اتوماسیون درب های اتوماتیک در جهان می باشند. با تکیه بر دانش فنی و تجربه کافی در زمینه درب اتوماتیک شیشه ای، درسا توانسته است برندی قدرتمند و قابل رقابت در این زمینه تبدیل شود.

درسا آریا راد به عنوان نماینده انحصاری کمپانی ORYXER  و WISER جهت واردات، فروش و خدمات پس از فروش این کمپانی ها در ایران توانسته با اراده خدماتی در شان مشتریان خود، فعالیت خود را با بیش از پانزده سال سابقه درخشان ادامه دهد. کسب گواهینامه ها و تقدیر نامه هایی خاص گواه این امر است. درسا متعهد گشته تا با تکیه بر دانش فنی خود و پشتوانه ای قوی در این زمینه به بهترین نحو خدمات را، در بهترین شرایط ارائه نماید. وجود نمایندگی های فعال در تمام کشور عزیزمان، باعث سهولت کار در انجام این امور شده.

ما جدیدترین و کاربردی ترین علم روز را در زمینه درب اتوماتیک در اختیار شما قرار خواهیم داد.