علت برتری درب اتوماتیک درسا

صنعت درب های اتوماتیک در جهان دارای قدمتی دیرینه است، این صنعت در کشورهای پیشرفته و صنعتی متولد شده و به سایر نقاط جهان گسترش یافته است. با ورود سیستم های الکترومکانیک به ایران و رقابتی شدن بازار، قیمت درب های اتوماتیک کاهش یافت و با مناسب شدن قیمت این کالا از فهرست کالاهای لوکس و تجملی خارج شد و اکنون می توان گفت که بیشتر ساختمان ها چه در حال ساخت و چه ساخته شده در ایران، ساختمان خود را به درب های اتوماتیک تجهیز می کنند.

هر سازه متناسب با ویژگی هایی که دارد به دسته ای خاص از محصولات نیازمند است تمام این اقلام در کنار یکدیگر در بهبود خدمات موجود در آن سازه کمک می کنند. درب اتوماتیک جزء اصلی و بسیار مهمی در خدمات ساختمانی به حساب می آید و باید در خرید آن دقت فراوانی داشت. مدل ها و طرح های مختلف این سیستم جهت تسریع و سهولت تردد در ساختمان ها است که متناسب با ظرفیت و کاربری هر سازه باید از سیستمی خاص بهره گرفت.

درب اتوماتیک درسا با ۴ مدل کنترل باکسی که دارد توانسته تمام نیاز های مجموعه های مختلف را به سهولت پوشش دهد و می توان به جد گفت علت برتری درب اتوماتیک درسا نسبت به دیگر رقبا، آشنایی با سیستم های اتوماتیک و قابلیت های آنهاست. استفاده از تکنولوژی سوئد و سوئیس و آلمان باعث تمایز درسا با رقبا شد.

۴ کنترل باکس WISER YT-1608، ORYXER MS-900، ORYXER MS-800 و ORYXER MS-750 در کنار موتور GR-6355 DUNKER آلمان مجموعه ای بی نظیر است که هر سازه ای را می توان با نصب یکی از مدل های فوق و اجرا تنظیمات مورد درخواست به بهترین شکل مدیریت کرد. کنترل باکس یا همان مغز متفکر سیستم مجموعه ای قطعات مکانیکی و الکتریکی است. در کنترل باکس انواع تنظیمات پیاده سازی می شود.

علت برتری درب اتوماتیک درسا

 

  • تنظیم میزان سرعت در هر لحظه از مسیر متناسب با محل نصب درب اتوماتیک
  • تنظیم شتاب اولیه
  • تنظیم سرعت بسته شدن
  • تنظیم سرعت ترمز باز شدن
  • تنظیم اتوماتیک ولتاژ و جریان
  • تنظیم در ۵ حالت مدیریتی برای نوع باز شدن درب
  • عیب یاب هوشمند

تمامی این امکانات در تمامی مدلها موجود است. تنها تفاوت این سیستم ها با یکدیگر در قدرت باز و بسته شدن در ۲۴ ساعت شبانه روزاست که به ترتیب پشتیبانی از تردد بسیار بالا تا تردد پایین تهیه شده اند. موتور دانکر آلمان نیز به عنوان بهترین موتور موجور در بازار جهانی شناخته شده ترین موتور موجود است که از توان موتوری بالایی برخوردار است و می تواند تمام مدل های موجود کنترل باکس را پشتیبانی کند.