نصب در اتوماتیک شیشه ای

پس از خرید در اتوماتیک شیشه ای دومین مرحله آماده سازی محیط است جهت نصب و راه اندازی سیستم. در هنگام مشاوره با هر شرکتی برای بررسی و استعلام گیری قیمت، یکی از مهم ترین عوامل بررسی موارد فنی جهت هموار ساختن مراحل اجرا است. دانش فنی مکفی در مورد تک تک قطعات و آگاهی کامل در مورد نصب و راه اندازی سیستم در هنگام مکالمه با کارشناسان مجموعه به وضوح مشخص است. در مقاله نصب در اتوماتیک شیشه ای به بررسی نکات مهم جهت اجرایی سازی این امر خواهیم پرداخت.

نصب در اتوماتیک شیشه ای

برای فروش درب برقی هوشمند باید اطلاعات دسته بندی شده ای را در خدمت کارشناس فنی قرارداد تا بتواند بهترین نصب و خدمات را به کاربر خود ارائه کند. اولین مرحله مشاهده محیط برای نحوه قرارگیری قطعات و متعلقات موتور درب برقی است. با توجه به محیط و نیاز مجموعه مواد اولیه باید طبقه بندی شود.

  • محل قرار گیری موتور و کنترل باکس
  • نصب ریل و متعلقات در دهنه یا پیشانی
  • میزان ترافیک در محل جهت تنظیمات
  • بررسی ساعت اوج تردد و مدت زمان آن
  • بررسی نوع تردد (دوطرفه یا یک طرفه)
  • نصب و راه اندازی تجهیزات جانبی

نصب در اتوماتیک شیشه ای

نصب در اتوماتیک شیشه ای

نصب در اتوماتیک شیشه ای کاری تخصصی است که به دلیل حساسیت و کاربری که دارد نیازمند دقت و عملکرد سریع است. دانش کافی در تمام مرحله جهت اجرا و پیاده سازی سیستم از حداقل هایی است که هر کارشناس باید بر آن مسلط باشد.

  • نوع کاربری درب
  • تعداد لت متحرک و ثابت
  • مدل و طرح درب و کنترل باکس

موارد بیان شده نیز از دیگر اطلاعاتی است که کارشناس فروش شرکت درب درسا در هنگام اعزام کارشناس فنی باید در خدمت فرد قرار دهد. نصب در اتوماتیک شیشه ای کشویی یا همان اسلایدینگ با درب تلسکوپی بسیار متفاوت است زیرا قرارگیری تمامی قطعات شکلی متفاوت می گیرد. همین امر در مورد درب نیم دایره، در تمام دایره و حتی برک اوت نیز صدق می کند.

نوع تردد در محیط از نظر مسیر رفت و آمد یکی دیگر از عواملی است که باید مورد بررسی قرار گیرد و نصب و راه اندازی سیستم های جانبی مانند دستگاه کارت خوان و تجهیزاتی از این دست نیازمند آشنایی کامل جهت کنترل تردد و حتی امکان پذیر بودن نصب آن بر روی سیستم اتوماسیون است که مکانیزم ارائه خدمات مختل نشود و یا در آن اشکالی به وجود نیاید.

کارشناسان فنی درب درسا توانسته اند با توجه به نیاز هر شرکت بهترین راه کار را ارائه دهند و این امر به جز با تجربه و تخصص کافی در این مسیر، میسر نشده است. در نظر گرفتن تمامی نکات فنی و کاربردی در هر پروژه از حداقل کارهایی است که به صورت تخصصی انجام می شود.

هیچ کس بهتر از ما درب اتوماتیک را نمی شناسد.