بهسازی اداره املاک بانک رفاه

بانک رفاه کارگران به عنوان بازوی اصلی ارائه خدمات مالی سازمان تامین اجتماعی ایران به حساب می آید. وجود بیش از ۱۵۰۰ شعبه در سراسر کشور سبب شده تا ساختمان های متعددی عهده دار نظارت و مدیریت بهتر در حسن انجام کار روند بانک شوند. یکی از دفاتر اصلی و بسیار مهم بانک رفاه در خیابان ولی عصر تهران قرار دارد که تعداد زیادی از کارکنان در این ساختمان وظایف خود را انجام می دهند. بهسازی اداره املاک بانک رفاه از اقداماتی بود که در راستای تکریم ارباب رجوع عملی شد.

بهسازی اداره املاک بانک رفاه با در اتوماتیک شیشه ای

اهمیت بالای این ساختمان و تردد چشم گیر در آن موجب شد تا نیاز کنترل تردد، یکی از ضرورت ها به حساب آید به همین دلیل نصب و راه اندازی درب اتوماتیک شیشه ای بهترین راه کار ممکنه بود. با اعزام کارشناس فنی درسا به محل و بررسی نقاط مورد نیاز برای نصب درب در ۴ طبقه ساختمان ستادی اداره املاک بانک رفاه، ۴ سیستم در اتوماتیک تک لت پیشنهاد شد که با افزایش متراژ ریل درب، لنگه متحرک در هنگام باز شدن در موازات دیوار قرار می گیرد.

بهسازی اداره املاک بانک رفاه با در اتوماتیک شیشه ای

بهسازی اداره املاک بانک رفاه

عرض ۹۹ سانتی متری ورودی با ارتفاع ۲۲۰ سانتی متری ابعادی کاملا استاندارد جهت نصب درب تک لت است که با نحوه عملکرد بیان شده بازشو مفید ۹۹ سانتی متری ارائه می گردد. با توجه به ترکیب رنگی بکار رفته در ساختمان بانک رفاه فریم پهن قهوه ای رنگ به همراه شیشه دودی ۹۰ درصد پیشنهاد شد که مورد تائید مدیریت مجموعه قرار گرفت. پس از بررسی میزان تردد در سازمان برای بهسازی اداره املاک بانک رفاه کنترل باکس برند اریکسر ساخت کشور سوئیس مدل MS-850 پیشنهاد شد. برای قطعات مکانیکی و موتوری تنها برند مورد تائید درب درسا نیز که دانکر است معرفی گردید.

بهسازی اداره املاک بانک رفاه با در اتوماتیک شیشه ای

پس از ارسال پیش فاکتور در آذر ماه و تائید آن، مذاکرات بر این روند پیش رفت که پس از آماده سازی محل، کارشناسان فنی جهت نصب اعزام شوند. در نهایت در تاریخ ۱۶ دی ماه درب های شیشه ای اتوماتیک نصب شدند و عمل بهسازی اداره املاک بانک رفاه به پایان رسید. یکی از اقداماتی که در این پروژه جلب توجه می کند حضور پر رنگ پوش باتوم ها نسبت به چشمی است که با توجه به صلاح دید مدیران درخواست داده شده بود.