بهسازی بیمارستان امام خمینی چایپاره

شهرستان چایپاره یکی از شهرستان های استان آذربایجان غربی است. این شهر جزء شهرستان های پر جمعیت این استان به حساب می آید. به علت داشتن جمعیت زیاد و ۲۶ روستا تحت پوشش این شهرستان می توان گفت چایپاره یکی از پر اهمیت ترین مناطق است که نقش بسیار زیادی در خدمت رسانی به افراد منطقه بر عهده دارد. وجود بیمارستان و مراکز درمانی شبانه روزی از حداقل نیاز های اولیه هر شهر است. مسئولان دانشگاه علوم پزشکی ارومیه با همکاری شرکت درب درسا برای بهسازی بیمارستان امام خمینی چایپاره تلاش نمودند که موفقیت آمیز بود.

بهسازی بیمارستان امام خمینی چایپاره

بهسازی بیمارستان امام خمینی چایپاره

با توجه به جایگاه ویژه شهرستان چایپاره و موقعیت استراتژیک آن اهمیت و درجه کیفیت مراکز درمانی بیش از پیش به چشم می آید. بیمارستان امام خمینی اصلی ترین مرکز درمانی شهرستان است که با وجود بخش های مختلف درمانی از جمله بخش CCU و ICU و… توانسته بخش اعظمی از نیاز های درمانی منطقه را بر طرف نماید. بهسازی بیمارستان امام خمینی چایپاره که زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی شهر ارومیه بود با قرارداد بستن پیمانکار های مختلف در زمینه های گوناگون آغاز به کار کرد. خرید درب اتوماتیک شیشه ای برای تردد آسان و مدیریت شده و کاهش میزان ابتلا به بیماری های واگیر دار از طریق عدم تماس با درب ورودی بیمارستان از حداقل ویژگی های سیستم اتوماتیک خریداری شده است.

با اعزام کارشناس فنی به محل و اندازه گیری دقیق و بررسی محیط و مشاوره با مسئول مربوطه تصمیم بر این شد که با توجه به عرض کم محیط، درب اتوماتیک ۲ لت راه اندازی شود که هر لنگه یا لت ثابت با قرار گیری بر روی دیوار بازشویی ۱۴۶ سانتی متری داشته باشد. هر لت ۷۳ سانتی متری با ارتفاع ۲۱۱ سانتی متر اندازه ای بسیار مناسب و استاندارد بود که تائید شد.

تردد بسیار زیاد در محل باعث شد تا کنترل باکس WISER مدل YT-1608 ساخت کشور سوئد پیشنهاد شود که با پوشش و مدیریت بی نظیر تردد زیاد در طول شبانه روز به همراه موتور دانکر آلمان سیستم بی نقصی را ارائه دهد. با توجه به نوع محل سند بلاست مات با خطوطی ریز جهت زیباتر شدن سیستم در اتوماتیک در نظر گرفته شد، سیستم فوق نهایتا در تاریخ ۹۶/۹/۱۴ نصب و راه اندازی شد و در همان تاریخ تحویل مسئولان مربوطه قرار گرفت.

درب درسا مفتخر است که در بهسازی بیمارستان امام خمینی چایپاره نقشی داشته باشد و کمک حال بیماران و همراهان آنها باشد.