خرید یک درب اتوماتیک توسط صدا سیما

مرکز بهداشت صدا و سیما، مکانی در نظر گرفته شده برای کارکنان و خانواده افراد شاغل در آن حوزه می باشد. مرکز بهداشت و درمان صدا و سیما قبل از انقلاب با ۲ اتاق کوچک و با امکانات اولیه در حوالی خیابان مطهری کنونی ساخته شد. اما با مرور زمان و توجه به سلامت جامعه نیاز به خرید یک درب اتوماتیک توسط صدا سیما احساس شد. در این مقاله به بررسی ابعاد این قرارداد خواهیم پرداخت.

خرید یک درب اتوماتیک توسط صدا سیما

رسالت مرکز بهداشت صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران ارائه خدمات در شان بیمه شدگان و افراد تحت تکفل این سازمان است که این امر با انجام قرار دادهایی با بیمارستان های خاص و… صورت می گیرد. یکی از اهداف بزرگ این مجموعه احترام و تکریم به ارباب رجوع است و برای این منظور از هیچ تلاشی مضایقه نخواهد کرد. خرید یک درب اتوماتیک توسط صدا سیما یکی از اقداماتی در جهت تحقق هدف سازمانی بود.

خرید یک درب اتوماتیک توسط صدا سیما

مرکز بهداشت صدا سیما برای قسمت ورودی خود نیازمند تهیه یک باب سیستم هوشمند برقی بود که با تماس واحد فروش درب درسا و مشاوره با کارشناسان فنی درسا تقاضای خود را مبنی بر تجهیز مجتمع به سیستم ذکر شده کتبا درخواست نمود. تصمیم مهندسین پروژه براین بود که با توجه به محیط نصب، یک لت ثابت با عرض ۳۰ سانتی متر و یک لت متحرک ۱۲۰ سانتی متری نصب و راه اندازی شود. هم چنین مات کردن بخشی از درب اتوماتیک نیز جزء درخواست بود که در هنگام برش شیشه سکوریت مورد نظر انجام گرفت.

خرید یک درب اتوماتیک توسط صدا سیما

در هنگام مشاوره با کارشناسان فروش درسا درب، با توجه به تردد حدس زده شده در مجموعه کنترل باکس سوئدی وایزر WISER مدل YT-1608 معرفی شد که در هنگام ارائه توضیحات در مورد نحوه عملکرد سیستم با موافقت آن مجموعه، پیش فاکتور ارسالی تائید شد. بازشوی مفید ۱۲۰ سانتی متری جهت تردد راحت افراد و قرار گرفتن لنگه متحرک بر روی لت ثابت و دیوار در هنگام باز شدن، نمایی زیبا را در هنگام خروج می دهد. البته همین امر باعث شده تا ۹۰ سانتی متر از ریل جهت گشوده شدن درب بر روی دیوار نصب شود.

درسا مفتخر است که توانسته در امر تحقق خدمت رسانی و تکریم مراجعین به آن مجموعه کمک کند.