نصب در اتوماتیک درمانگاه ابوتراب

درمانگاه خیریه ابوتراب در شهر شیراز استان فارس وابسته به مجتمع نیکوکاری امام علی است که به صورت تمام وقت آماده خدمت رسانی به افراد در زمینه های مختلف است. وجود بخش های مختلف درمانگاهی، تخصصی، فوق تخصصی و حتی مشاوره و دندان پزشکی باعث شده تا این مرکز تخصصی خیریه بتواند در بهبود سلامت افراد جامعه نقشی بزرگ داشته باشد. نصب در اتوماتیک درمانگاه ابوتراب در قسمت ورودی برای سهولت تردد بیماران و مراجعین یکی از بزرگترین اقدامات بود.

نصب در اتوماتیک درمانگاه ابوتراب

درب اتوماتیک شیشه ای، سیستمی هوشمند است که برای ترددی آسان استفاده می شود. البته لازم به ذکر است که کاربرد این سیستم اتوماسیون فقط آسان سازی عبور و مرور نیست بلکه افزایش بهداشت در محیط از بزرگترین عوامل خرید در اتوماتیک در مراکز بهداشتی و درمانی است. عدم برخورد دست با درب جهت باز کردن و بستن ازعوامل کاهش دهنده میزان ابتلا به بیماری است (همانطور که می دانید دست اولین محل برخورد با محیط غیر بهداشتی و مهمترین عضو در انتقال بیماری است).

نصب در اتوماتیک درمانگاه ابوتراب

مدیران مجموعه جهت جلوگیری از موارد گفته شده و تکریم ارباب رجوع تصمیم به نصب در اتوماتیک درمانگاه خیریه ابوتراب گرفتند که اولین تماس با واحد فروش درسا بود. پس از ارائه درخواست، اعزام نماینده شهر شیراز به محل برای اندازه گیری نصب در اتوماتیک درمانگاه ابوتراب صورت گرفت و پیش فاکتور ارسالی در همان روز تایید شد. یکی از موارد توافق شده آماده سازی اولیه محیط جهت نصب و سپس اعزام کارشناس فنی درب درسا بود که در تاریخ مورد توافق مکان آماده ساز شده توسط کادر فنی تحویل گرفته شد.

نصب در اتوماتیک درمانگاه ابوتراب

با آماده سازی محل و اعزام کارشناس فنی درسا نصب در اتوماتیک درمانگاه ابوتراب در کوتاه ترین زمان با دقت بسیار زیاد انجام گرفت. از خواسته های مجموعه حک شدن سند بلاست (آرم لوگو مجموعه) با تصویر ارسالی بر روی ۲ لنگه متحرک بود. فریم آلومینیوم نیز از جمله عوامل تاثیر گذار در زیباتر کردن ظاهر سیستم شد. کنترل باکس سوئیسی اریکسر مدل  MS-750 بهترین کنترل باکس متناسب با تردد در مجموعه بود که همکاری آن با موتور دانکر آلمان بهترین بازدهی را به مجموعه داده است.

درب درسا مفتخر است توانسته در این امر پسندیده و نیکو در راستای تکریم ارباب رجوع خدمت رسانی کند.