نوسازی فروشگاه کلایمت

درسا برندی معتبر و نام آشنا در زمینه درب های اتوماتیک شیشه ای است که می توانید صحت این جمله را با پرسش از اطرافیان خود درک کنید. همکاری درب درسا با مجموعه های خصوصی و دولتی و انجام بیش از هزار پروژه در سراسر ایران گواه این شناخت شده است. فروشگاه کلایمت در شرق تهران برای تجهیز و نوسازی مجموعه خود تصمیم گرفت تا با کمک کارشناسان فنی درسا قدمی مثبت پیش ببرد. نصب در اتوماتیک شیشه ای و نوسازی فروشگاه کلایمت در ماه اخیر صورت گرفت.

نوسازی فروشگاه کلایمت

نوسازی فروشگاه کلایمت

فروشگاه کلایمت در خیابان بهارستان قرار دارد که جزء یکی از رقبا اصلی در صنف خود می باشد اما همواره تلاش می کند تا بهترین در صنف خود باشد، برای پیشی گرفتن از رقبا روش های مختلفی وجود دارد. در مورد فروشگاه ها ظاهر اولیه جزء اولویت های اصلی محسوب می شود. متفاوت بودن یک اصل به حساب می آید. در نظر گرفتن درب اتوماتیک شیشه ای برای مکانیزه کردن تردد و رفاه حال مشتریان بهترین پیشنهاد ممکنه بود که با مشاوره کارشناسان فروش و اعزام کارشناس فنی برای بازدید از محل با توجه به عرض ۳۱۰ و ارتفاع ۲۵۵ سانتی متری و میزان تردد کنترل باکس ORYXER سوئیس مدل MS-750 پیشنهاد شد.

پیش فاکتوری با مضمون کنترل باکس MS-750 و موتور دانکر مدل GR63SX55 به همراه ۲ عدد ریموت فریم پهن آلومینیوم و شیشه سکوریت ۱۰ میل و چشمی تهیه گردید که خدمت مدیر مجموعه ارسال شد و مورد تائید قرار گرفت. با توجه به ارتفاع کل و عملکرد سیستم نصب کتیبه ای ۲۵ سانتی متری الزامی شد که با موافقت آن مجموعه نصب شیشه سکوریت به عنوان کتیبه انجام گرفت.

اندازه استاندارد هر لت (لنگه ثابت و متحرک) ۷۷٫۵ سانتی متر بهترین بازشو و زیبا ترین ظاهر را به نما مجموعه می دهد. راه اندازی چشمی و تنظیم کردن آن با ۲ ریموت که به صورت رایگان تقدیم آن مجموعه شده بود نیز از دیگر اقدامات صورت گرفته است. نهایتا سیستم خریداری شده در یک روز کاری نصب و راه اندازی شد و آموزش اولیه در مورد نحوه کار سیستم ارائه گردید.

درسا آریا راد مفتخر است توانسته رضایت مجموعه های خصوصی را نیز جلب کند تا بتواند خدماتی در شان را ارائه نماید.