نوسازی وزارت آموزش و پرورش

وزارت آموزش و پرورش مسئولیت امور آموزش کودکان و نوجوان را بر عهده دارد. در واقع بعد از خانواده اصلی ترین تربیت در این حوزه انجام می گیرد. به خاطر همین امر یکی از مهم ترین ارگان های دولتی به حساب می آید. به روز بودن نجهیزات، دانش و محیط موجود در این مجموعه ها یکی از عوامل مهم و پر اهمیت است. نوسازی وزارت آموزش و پرورش و تجهیز آن به درب اتومات شیشه ای درسا یکی از همین به روز رسانی ها بود که توسط شرکت درسا آریا راد در ماه اخیر صورت گرفت.

اهمیت هر وزارت خانه و میزان ارباب رجوع آن بر هیچ کس پوشیده نیست به همین دلیل سیستم های خدمت رسانی به صورت مداوم باید بررسی و چک شوند. درب ورودی مجتمع از مهم ترین گزینه هایی است که در هر مجموعه و شرکتی به چشم می آید. آموزش و پرورش برای یکی از ساختمان های خود در خیابان قرنی تهران تصمیم به نوسازی وزارت آموزش و پرورش نمود که یکی از گزینه های آن تعویض درب دستی به درب اتوماتیک شیشه ای بود.

نوسازی وزارت آموزش و پرورش

نوسازی وزارت آموزش و پرورش

بعد از اعلام این تصمیم و تماس با واحد فروش درسا سریعا کارشناس فنی به محل پروژه اعزام شد که اندازه گیری دقیقی داشته باشد. عرض کل ۴۰۰ سانتی متر و ارتفاع کل ۲۴۶ سانتی متر ابعاد محیط در نظر گرفته شده بود که با توجه به میزان فضایی که موتور و کنترل باکس در پیشانی درب می گیرند (۲۰ سانتی متر) ارتفاع بازشو مناسبی برای تردد آسان در نظر گرفته شد. در نظر گرفتن هر لت متحرک به عرض ۱۰۰ سانتی متر که بازشویی ۲۰۰ سانتی متری می دهد بهترین بازشو و عملکرد را به فرد در حال حرکت می دهد.

با توجه به میزان تردد کنترل باکس ORYXER ساخت کشور سوئیس مدل MS-750 پیشنهاد شد که سرعتی مناسب جهت باز و بسته شدن دارد که با قابلیت تنظیم بین ۳۰ تا ۵۵ سانتی متر بر ثانیه را داراست. موتور دانکر آلمان نیز ساخت کشور آلمان بهترین موتور در اتوماتیک است که متناسب با ولتاژ استاندارد ایران و هم چنین تجهیزات مکانیکی و الکترونیکی در این شرایط قابل استفاده است. انتخاب فریم (قاب دور شیشه سکوریت ۱۰ میل) به رنگ سبز، رنگی بسیار دلنشین است که حس اعتماد را به فرد القا می کند.