تجهیز بیمارستان ابهر به درب اتوماتیک

ابهر دومین شهر صنعتی و پر جمعیت استان زنجان است که این مقام را بعد از خود شهر زنجان کسب کرده است. دومین شهر پر جمعیت در یک استان خود تبعاتی مثبت و منفی دارد که هر فرد مسئول در آن، عهده دار انجام رسیدگی به این امور است. دانشگاه علوم پزشکی شهرستان ابهر نیز با در نظر گرفتن جمعیت آن شهر و کمبود های موجود، برای احیاء سلامت در جامعه تصمیم به ساخت بیمارستانی ۲۲۰ تختخوابی گرفت که با استاندارد های جهانی همخوانی و سازگاری داشته باشد. درسا مفتخر بوده تا در این راه کمکی کرده باشد و تجهیز بیمارستان ابهر به درب اتوماتیک را بر عهده گرفته است.

تجهیز بیمارستان ابهر به درب اتوماتیک

در نظر گرفتن بخش های درمانی مختلف با توجه به موقعیت بیمارستان امری عادی بوده که بخش های تخصصی زایمان، مراقبت های ویژه، CCU، ICU و… از نمونه های آن است. اجرای این پروژه در راستا طرح نظام تحول سلامت است که تا حدودی نیاز مردم استان را نیز می تواند کاهش دهد وجود هزار و پانصد پزشک متخصص و عمومی در سطح استان توانسته تمام نیاز های تخصصی این مجموعه را بر طرف نماید. در واقع بیمارستانی کاملا بومی را تشکیل دهد.

تجهیز بیمارستان ابهر به درب اتوماتیک

تلاش برای ساخت بیمارستان با استاندارد های جهانی باعث شد تا از شرکت درب درسا خواسته شود در این پروژه سهمی داشته باشد که با مشاوره با کارشناسان فنی و فروش این مجموعه بهترین درب متناسب با نیاز مجموعه ارائه شد.

تجهیز بیمارستان ابهر به درب اتوماتیک

تجهیز بیمارستان ابهر به درب اتوماتیک

طبق توافقات صورت گرفته قرار بر این شد تا در هنگام آماده سازی هر واحد درمانی درب مخصوص آن واحد نیز تحویل و نصب شود که به مروز زمان با تکمیل هر واحد درمانی اقدامات صورت گرفته به درستی انجام گیرد. مانند تمامی پروژه های در حال ساخت درب اتوماتیک آخرین قطعه قابل نصب در هر محل است که مهری بر تکمیل و اختتامیه کار دارد. درب ورودی نیز مانند دیگر بخش ها از بهترین مدل و پر قدرت ترین موتور در حال حاضر دنیا بهره گرفته شد که قدرت تردد بیشماری را پشتیبانی کند.