تجهیز بیمارستان بروجن به درب اتوماتیک

بروجن شهری در استان چهارمحال و بختیاری است که به بام ایران شهرت داد. شهری با قدمت بسیار زیاد اما امکاناتی محدود، دانشگاه علوم پزشکی این استان در سال گذشته تصمیم گرفت تا بیمارستانی را به کمک پیمانکاران در شان مردم این شهر تجهیز و راه اندازی کند. ساخت این بیمارستان در واحدهای مختلف برای خدمت رسانی بهتر طراحی و ساخته شد. شرکت درب اتوماتیک درسا نیز افتخار این را داشته تا در تجهیز بیمارستان بروجن به درب اتوماتیک در این امر خدا پسندانه سهمی داشته باشد.

بیمارستان قبلی بروجن قدمتی ۷۰ ساله داشت که دیگر جوابگو نیاز همگان نبود و این موضوع باعث می شد تا مردم شهر برای کوچکترین موارد سلامتی خود به شهرستان های مجاور سفر کنند. با ساخت این بیمارستان بزرگ در زیر بنایی ۱۶۰هزار مترمربعی در یک بلوک با بخش های کودکان، زنان، اتاق عمل، آزمایشگاه و درمانگاه و اورژانس و… در خدمت به ساکنین این شهر حاضر است.

نصب درب اتوماتیک شیشه ای درسا در مناطق پر رفت و آمد بیمارستان با موتور پر قدرت دانکر آلمان و کنترل باکس WISER مدل YT-1608 ، ترددهای بالایی را در طول شبانه روز بدون هیچ گونه اختلالی پاسخگو بوده است. البته می توان در صورت صلاح دید تغییرات لازمه مورد نیاز خود را به راحتی بر روی آن اعمال نمود.

تجهیز بیمارستان بروجن به درب اتوماتیک

پس از تکمیل فضا برای نصب درب اتوماتیک با مشاوره های تخصصی کارشناسان فنی درسا تصمیم بر این گرفته شد تا در کلیه فضا ها درب اسلایدینگ چهار لت نصب و راه اندازی شود. این سری از درب ها بازشویی مناسب با کمترین میزان استهلاک را بردارند و با کمک موتور و کنترل باکسی که بر روی آن نصب می شود می تواند، ترکیبی بسیار عالی برای آن فضا باشد.

با تایید از سوی پیمانکار محترم آن پروژه، درب ها در آخرین مرحله ساخت به مجموعه اضافه شد و درسا مفتخر است توانسته تا سهم کوچکی در تجهیز بیمارستان بروجن به درب اتوماتیک داشته باشد. به امید اینکه تمام شهر های کشومان به بیمارستان و درمانگاه هایی تخصصی و ویژه مجهز شوند.