تجهیز نگین دیباجی به درب اتوماتیک

مجتمع مسکونی نگین دیباجی، مجتمعی است که از ابتدا ساخت هیاهو زیادی به پا کرد. خاص بودن طرح اولیه و نما جذاب با طراحی مدرن که در واقع تلفیق و ترکیب با اصول آرامش بخش معماری ایرانی طراحی شده و بکارگیری آجر گویای ارزش نهادن به معماری ایرانی است. هندسه مجتمع بصورت ۲ بلوک متقارن می باشد که از طبقه هفتم تا انتها (نهم) این ۲ بلوک از هم جدا شده اند.

ساخت ۱۴۵ واحد آپارتمان در فضایی بیش از ۶ هزار مترمربع در ۲ بلوک مجزا از دیگر اقداماتی خاص است که موجب جلب توجه همگان در مورد این پروژه د. بکارگیری تجهیزات درجه یک و مرغوب از بزرگترین دغدغه های مدیریت پروژه مجتمع نگین دیباجی بوده و برای تحقق آن امر تلاش مستمری داشتند و کلیه اجناس را با دقت و ظرافتی مثال زدنی گزینش می نمودند. مشرف بودن به خیابان رحمانی و خیابان یشمی باعث شد تا فکر ساخت ۲ لابی با افق دید مختلف طراحی و ساخته شود که جلوه ای بسیار زیبا به مجتمع داده است.

تجهیز نگین دیباجی به درب اتوماتیک

تجهیز نگین دیباجی به درب اتوماتیک

مجتمع نگین دیباجی واقع در خیابان دیباجی جنوبی پروژه ای خاص و مثال زدنی است که در نوع خود نمونه ای کامل برای ایده و کسب طراحی تلفیقی مدرن و معاصر است. تجهیز نگین دیباجی به درب اتوماتیک WISER خود اقدامی شایسته و بی نظیر بود که موجب افزایش رتبه کیفی این پروژه شد. تماس مدیریت پروژه با واحد فروش درسا و ارائه نقشه در نظر گرفته شده برای نصب ۲ درب اتوماتیک اسلایدینگ در ۲ قسمت از ورودی های مجتمع باعث شد تا یکی از کارشناسان فنی درسا در محل اندازه گیری دقیق محاسبه شود. ارائه پیش فاکتور درب اتوماتیک با کنترل باکس WISER مدل YT-1608 به همراه مدل دانکر آلمان نتیجه این مذاکرات شد.

تجهیز مجتمع نگین دیباجی به درب اتوماتیک

تایید پیش فاکتور از سمت مدیریت پروژه با توجه به توضیحات دریافتی کارشناسان فروش درسا و مقرر کردن زمان حضور کارشناس فنی برای نصب درب اتوماتیک تصمیم گرفته شد تا برای سهولت کار، درب و کارشناس در یک تاریخ همزمان با هم به پروژه اعزام شوند. با فرارسیدن تاریخ هماهنگ شده درب های ارسالی در لابی مجتمع نصب و تحویل کار به واحد مربوطه صورت گرفت. درسا مفتخر است که توانسته در تجهیز مجتمع نگین دیباجی به درب اتوماتیک سهمی داشته باشد و به ساکنین این مجتمع خدمتی کرده باشد.